Raksti > Interesanti

3.Velobrauciens ''No pilsētas uz pilsētu''

Autors: Ventspils TIC
22.05.2005
Jau trešo gadu pēc kārtas, no 2. - 7. jūlijam, Ventspils velotūrisma entuziasti, sadarbībā ar Ventspils Tūrisma informācijas centru un Ventspils uzņēmumu atbalstu, organizē velobraucienu "No pilsētas uz pilsētu" maršrutā Ventspils - Liepāja - Klaipēda. Par tradīciju kļuvušais velobrauciens no pilsētas uz pilsētu aizsākās veidojot jaunu tūrisma ceļu Baltijas jūras piekrastē - "Baltijas krasts" un tas vienkopus pulcēja velosporta cienītājus no dažādām Latvijas pilsētām!

Šogad velobraucienam, kura garums ir apmēram 400 km, starts tiks dots 2.jūlijā Ventspilī un notiks maršrutā Ventspils- Kuldīga - Aizpute - Skuodas - Salantai - Rucava - Jūrmalciems - Liepāja - Pāvilosta ar finišu Ventspilī 7. jūlijā. Atšķirībā no iepriekšējiem velobraucieniem, šajā gadā maršruts ir nedaudz izmainīts, lai velobrauciena "veterānus" varētu iepazīstināt ar jaunas atpūtas un apskates vietām, kā arī dalībniekiem būs jāveic garāks maršruts un personīgās mantas būs jāved pašiem uz saviem velosipēdiem. Bet, lai velobrauciena dalībniekiem brauciens būtu ne tikai pedāļu mīšana, bet arī atpūta, organizatori brauciena laikā ir ieplānojuši vienu atpūtas dienu jūras krastā, kā arī citas aktivitātes.
Pēc aktīvi pavadītas dienas nakšņošanas vietās tiks organizētas kopīgas vakariņas un brokastis, lai velobrauciena dalībnieki varētu atgūt spēkus un uzsākt dienu spēka pilni.
Nakšņošana dalībniekiem paredzēta Aizputē, Salantai, Jūrmalciemā un Pāvilostā.

Ja vēlies interesanti un veselīgi pavadīt laiku, iegūt sev jaunus draugus, un aplūkot dažādus tūrisma objektus Baltija jūras piekrastē, tad šis pasākums ir domāts tev!

Laipni lūdzam!

Informācija par velobraucienu pie brauciena organizatora Daiņa Lodziņa, tālr.:6365636 vai www.tourism.ventspils.lv;
Pieteikšanās velobraucienam pie brauciena organizatora Daiņa Lodziņa, tālr.:6365636 vai [email protected] vai [email protected], vai pa tārl.: 3622263;